Archiv autora: Michal Janík

Konečné výsledky sezóny 2023/2024

Na STISu najdete konečné schválené výsledky soutěží STUH ročníku 2023/2024.

POSTUPY
do KP 2.třídy: ST AMON Kunovice C
do RP 1.třídy: ST AMON Kunovice D, Břestek A
do RP 2.třídy: ST Bystřice pod Lop. B, ZŠ Strání B
do RP 3.třídy: ST AMON Kunovice E, Horní Němčí B

SESTUPY
do RP 1.třídy: TJ Bojkovice A
do RP 2.třídy: TJ Sokol Újezdec-Těšov C, ST Bílovice C
do RP 3.třídy: TJ Bojkovice B, TJ Sokol Újezdec-Těšov D
do RP 4.třídy: DDM Uherský Ostroh A, Bánov B

Gatulujeme vítězům a postupujícím a děkujeme všem za férové a úspěšné ukončení ročníku 2023/2024.

Tabulka postupů a sestupů

Jako každý rok se před koncem sezóny množí dotazy na počet postupujících a sestupujících z jednotlivých soutěží. proto zveřejňuji tabulku podle které se postupy a sestupy řídí. Vše záleží na sestupech z vyšších soutěžích (kraje, ligy)

Nominace na KP

VV STUH schválil nominace hráčů a náhradníků na krajské přebory jednotlivců 2024
POZOR – Nominace není přihláškou ! Nominovaní hráči se musí přihlásit, dle propozic krajských přeborů. viz – https://zksst.cz/wp-content/uploads/2024/01/Rozpis-KP-muzu-a-zen-pro-rok-2024.pdf
Pokud někdo z nominovaných nepojede na KP, dejte mě to prosím vědět, ať můžu místo nabídnout dalšímu v pořadí.

Nominace na KP

  1. TRTEK Tomáš – ST Veletiny-Drslavice
  2. CHVÍLA Pavel – ST AMON Kunovice
  3. NOŽIČKA Jiří – ST AMON Kunovice
  4. ŠROM Dominik – ST AMON Kunovice
  5. ŠMEJKAL Filip – Orel Ostrožská Nová Ves
  6. KOVAL Dominik – KST Hluk

Náhradníci:

  1. ŠKAŘUPA Petr – KST Dolní Němčí 
  2. ŠIMŮNEK Ondřej – ST AMON Kunovice 
  3. JEŽEK Miroslav – KST Dolní Němčí
  4. SURÝ David – TJ Sokol Újezdec-Těšov
  5. KUBEŠ Martin – KST Dolní Němčí
  6. SCHOTTL Teodor – KST  Ořechov-Vážany

Výsledky okresních přeborů 2024

Dvouhra:
1.místo:   LEKEŠ Roman – TJ Sokol Újezdec-Těšov
2.místo:  BLAHA Jan – ST Bílovice
3.místo:  SURÝ Jakub – TJ Sokol Újezdec-Těšov
3.místo:  TRTEK Tomáš – ST Veletiny-Drslavice

Čtyřhra:
1.místo: BLAHA Jan – SURÝ Jakub (ST Bílovice/TJ Sokol Újezdec-Těšov)
2.místo: KOLÍSEK Josef – MIKESKA Michal (KST Dolní Němčí)
3.místo: KUČERA Ondřej – UHER Adrian (KST Dolní Němčí)
3.místo: ŠIMŮNEK Ondřej – ŠROM Dominik (ST AMON Kunovice)

Okresní přebory STUH 2024

Zveme vás na okresní přebory STUH 2024 které se uskuteční v neděli 7.ledna 2024 ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi.
Přihlášky výhradně přes formulář na https://forms.gle/QuT4PWEa9wrS3gkq9 a to nejpozději do pátku 5.1.2024 23:59
Kompletní propozice najdete na https://docs.google.com/document/d/1q5K0orn1nAb92jytUdxInT6HyuZ5MB5kKeSeHJc8mPw/edit?usp=sharing

Přijďte si zahrát a pobavit se.
Těšíme se na vás.