Archiv autora: Michal Janík

Nominace na KP

VV STUH schválil nominace hráčů a náhradníků na krajské přebory jednotlivců 2024
POZOR – Nominace není přihláškou ! Nominovaní hráči se musí přihlásit, dle propozic krajských přeborů. viz – https://zksst.cz/wp-content/uploads/2024/01/Rozpis-KP-muzu-a-zen-pro-rok-2024.pdf
Pokud někdo z nominovaných nepojede na KP, dejte mě to prosím vědět, ať můžu místo nabídnout dalšímu v pořadí.

Nominace na KP

  1. TRTEK Tomáš – ST Veletiny-Drslavice
  2. CHVÍLA Pavel – ST AMON Kunovice
  3. NOŽIČKA Jiří – ST AMON Kunovice
  4. ŠROM Dominik – ST AMON Kunovice
  5. ŠMEJKAL Filip – Orel Ostrožská Nová Ves
  6. KOVAL Dominik – KST Hluk

Náhradníci:

  1. ŠKAŘUPA Petr – KST Dolní Němčí 
  2. ŠIMŮNEK Ondřej – ST AMON Kunovice 
  3. JEŽEK Miroslav – KST Dolní Němčí
  4. SURÝ David – TJ Sokol Újezdec-Těšov
  5. KUBEŠ Martin – KST Dolní Němčí
  6. SCHOTTL Teodor – KST  Ořechov-Vážany

Výsledky okresních přeborů 2024

Dvouhra:
1.místo:   LEKEŠ Roman – TJ Sokol Újezdec-Těšov
2.místo:  BLAHA Jan – ST Bílovice
3.místo:  SURÝ Jakub – TJ Sokol Újezdec-Těšov
3.místo:  TRTEK Tomáš – ST Veletiny-Drslavice

Čtyřhra:
1.místo: BLAHA Jan – SURÝ Jakub (ST Bílovice/TJ Sokol Újezdec-Těšov)
2.místo: KOLÍSEK Josef – MIKESKA Michal (KST Dolní Němčí)
3.místo: KUČERA Ondřej – UHER Adrian (KST Dolní Němčí)
3.místo: ŠIMŮNEK Ondřej – ŠROM Dominik (ST AMON Kunovice)

Okresní přebory STUH 2024

Zveme vás na okresní přebory STUH 2024 které se uskuteční v neděli 7.ledna 2024 ve sportovní hale v Ostrožské Nové Vsi.
Přihlášky výhradně přes formulář na https://forms.gle/QuT4PWEa9wrS3gkq9 a to nejpozději do pátku 5.1.2024 23:59
Kompletní propozice najdete na https://docs.google.com/document/d/1q5K0orn1nAb92jytUdxInT6HyuZ5MB5kKeSeHJc8mPw/edit?usp=sharing

Přijďte si zahrát a pobavit se.
Těšíme se na vás.

Dodatečné zařazení do žebříčku po polovině 2023/2024

Tomáš Zemánek – ST Veletiny-Drslavice – 111.-120.N
Martin Velan – ST AMON Kunovice – 111-120.N
Aleš Jančar – ST AMON Kunovice – 151-170.N
David Mrkva – KST Vážany-Ořechov – 151-170.N
Karel Orlovsky – ST Veletiny-Drslavice – 121.-130.N
Vladimír Cihlář – ST Veletiny-Drslavice – 231.-250.N
Lukáš Mrázek – ST Veletiny-Drslavice – 251.-270.N
Rostislav Zemanek – ST Veletiny-Drslavice – 211.-230.N
Petr Šácha – ST Veletiny-Drslavice – 151.-170.N

Informace VV

Rozhodnutí VV STUH
VV STUH po přezkoumání případu, kdy nebylo odehráno utkání RP 3.třídy mezi družstvy Ostrožská N.Ves D a Dolní Němci F v uvedeném termínu, rozhodl uložit pokutu ve výši 500 Kč družstvu KST Dolní Němčí F, které o změnu požádalo a nedodrželo pravidla nahlášení odkladu utkání. (bod 13. Rozpisu soutěží STUH 2023/2024 – 13. Změny hracích termínů – předehrání a odklady utkání) 

Vysvětlení:
Utkání RP3.třídy 6.kolo Ostrožská N.Ves D – KST Dolní Němčí F nebylo odehráno v uvedeném termínu (4.11.2023 14:00 ani nebyla nahlášená změna (odložení). Ta byla nahlášena až další den 5.11.2023 v 11:09 vedoucím družstva Ostrožská Nová ves.
Opakované porušení pravidel bude mít za následek další sankce. Připomínáme, že všechny změny musí být komunikovány před termínem daného utkání a to výhradně přes formulář na webu www.stuh.cz.

VV STUH zdůrazňuje, že pravidla jsou zde k zajištění spravedlivého a plynulého průběhu soutěží a očekává se jejich dodržování ze strany všech družstev.