Archiv rubriky: Nezařazené

Dodatečné zařazení do žebříčku po polovině 2023/2024

Tomáš Zemánek – ST Veletiny-Drslavice – 111.-120.N
Martin Velan – ST AMON Kunovice – 111-120.N
Aleš Jančar – ST AMON Kunovice – 151-170.N
David Mrkva – KST Vážany-Ořechov – 151-170.N
Karel Orlovsky – ST Veletiny-Drslavice – 121.-130.N
Vladimír Cihlář – ST Veletiny-Drslavice – 231.-250.N
Lukáš Mrázek – ST Veletiny-Drslavice – 251.-270.N
Rostislav Zemanek – ST Veletiny-Drslavice – 211.-230.N
Petr Šácha – ST Veletiny-Drslavice – 151.-170.N

Informace VV

Rozhodnutí VV STUH
VV STUH po přezkoumání případu, kdy nebylo odehráno utkání RP 3.třídy mezi družstvy Ostrožská N.Ves D a Dolní Němci F v uvedeném termínu, rozhodl uložit pokutu ve výši 500 Kč družstvu KST Dolní Němčí F, které o změnu požádalo a nedodrželo pravidla nahlášení odkladu utkání. (bod 13. Rozpisu soutěží STUH 2023/2024 – 13. Změny hracích termínů – předehrání a odklady utkání) 

Vysvětlení:
Utkání RP3.třídy 6.kolo Ostrožská N.Ves D – KST Dolní Němčí F nebylo odehráno v uvedeném termínu (4.11.2023 14:00 ani nebyla nahlášená změna (odložení). Ta byla nahlášena až další den 5.11.2023 v 11:09 vedoucím družstva Ostrožská Nová ves.
Opakované porušení pravidel bude mít za následek další sankce. Připomínáme, že všechny změny musí být komunikovány před termínem daného utkání a to výhradně přes formulář na webu www.stuh.cz.

VV STUH zdůrazňuje, že pravidla jsou zde k zajištění spravedlivého a plynulého průběhu soutěží a očekává se jejich dodržování ze strany všech družstev.

Ukončení dlouhodobých soutěží STUH 2022/2023

Postupy a sestupy 2022/2023

Postupy:
do KP 2.třídy: ZŠ Strání A
do RP 1.třídy: Nivnice B, Spartak Hluk B, Bílovice C
do RP 2.třídy: Komňa A, Bánov B, Zlechov B
do RP 3.třídy: Strání B, Vážany-Ořechov D, Bánov C

Sestupy:
do RP 1.třídy:  –  
do RP 2.třídy: Horní Němčí A, Břestek A
do RP 3.třídy: KST Hluk A, Bystřice p.Lop B
do RP 4.třídy: Vlčnov D, Horní Němčí B

Nominace STUH na krajské přebory

VV STUH schválil nominace hráčů a náhradníků na KP jednotlivců.
POZOR – Nominace není přihláškou ! Nominovaní hráči se musí přihlásit, dle propozic krajských přeborů. viz – https://zksst.cz/wp-content/uploads/2022/12/Rozpis-KP-muzu-a-zen-pro-rok-2023-2.pdf
Pokud někdo z nominovaných nepojede na KP, dejte mě to prosím vědět, ať můžu místo nabídnout dalšímu v pořadí.

  1. Miroslav JEŽEK – KST Dolní Němčí
  2. Roman KRYS – Vážany-Ořechov
  3. Tomáš DURČÁK – Vážany-Ořechov
  4. David HOLÁK – ST Bílovice
  5. Ivo LYSONĚK – Velehrad
  6. Tomanec Lukáš – ZŠ Strání
Náhradníci
  1. Trtek Tomáš
  2. Škařupa Petr
  3. Korvas Radomír
  4. Šmejkal Filip
  5. Vařák Milan
  6. Lukáš Vaněk
  7. Šimůnek Ondřej
  8. Kročil Adam
  9. Novotný Antonín
  10. Schottl Teodor