Postupy a sestupy v STUH 2018/2019

Postupy:
do KP 2.třídy:  ST AMON Kunovice D
do RP 1.třídy: Spartak Hluk B, Drslavice – Veletiny C
do RP 2.třídy: Bystřice pod Lop. B, Zlechov A
do RP 3.třídy: Újezdec – Těšov D, Zlechov B
do RP 4.třídy: ST AMON Kunovice F, Bystřice pod Lop. C

Sestupy:
do RP 1.třídy:   ST AMON Kunovice C, TJ ST Bystřice p. Lop. A
do RP 2.třídy:   Vážany – Ořechov A, Komňa A, KST Dolní Němčí E
do RP 3.třídy: Ostrožská N. Ves C, Horní Němčí A, Vážany – Ořechov B
do RP 4.třídy: Komňa B, Drslavice – Veletiny D, Orel Uherské Hradiště A
do RP 5.třídy: Uherský Ostroh A, Vážany – Ořechov D, Uherské Hradiště B

Dodatečné zařazení do žebříčku po polovině soutěže 2018/2019

Seznam hráčů kteří byli dodatečně zařazeni do řebříčku po polovině soutěže.

Zita Rudinská (1975) AMON Kunovice  – 301. – 310.
Zdeněk Mléčka (1966) AMON Kunovice  – 261. – 270.
Lukáš Schuster (2005) Spartak Hluk – 81. – 90.
Martin Vařecha (1983) Orel Ostr.N.Ves – 221.-230.
Martin Húsek (1999) Orel Ostr.N.Ves – 271.-280.
Chovanec Petr (1973) Bystřice p.Lop. – 291. – 310.



Výsledky okresních přeborů

Dvouhry:
1.místo Pavel ŽMOLÍK – TJ Nivnice
2.místo Lukáš POLÁŠEK – ST Bílovice
3.místo Tomáš MOŘICKÝ – AMON Kunovice
3.místo Zdeněk FIBICHR – KST Dolní Němčí

Čtyřhry:
1.místo Ivo MIKOŠKA – Josef MAHDALÍČEK – Orel Ostrožská Nová Ves
2.místo Lukáš POLÁŠEK – Jan ŠILLER – ST Bílovice
3.místo Lukáš ŽMOLÍK – Pavel ŽMOLÍK – TJ Nivnice
3.místo Tomáš MOŘICKÝ – Jiří NOŽIČKA – AMON Kunovice

pavouk dvouhry
pavouk čtyřhry

Okresní přebory 2019

Srdečně vás zvu na okresní přebory, které se uskuteční 5.1.2019
Přijďte si zahrát na každoroční turnaj s nejlepšími hráči okresu.

Propozice jsou tady – https://goo.gl/44LdBb
Formulář na přihlašování tady – https://goo.gl/X4xMjF

Posílejte prosím jen závazné přihlášky.

Pokud bude potřebovat se někdo odhlásit, tak mě prosím pošlete email na adresu michal@mjanik.cz

Fotky z minulého ročníku 2018 najdete tady – https://goo.gl/Naics4

Těším se na příjemný turnaj a setkání s vámi.

4.KrBTM – 15.12.2018 – Slavičín

4. Krajský bodovací turnaj mládeže se uskuteční v sobotu 15. 12. 2018 ve Slavičíne.

Časový harmonogram:
8,00 – 8,30 hod. prezentace
8,30 – 9,00 hod. losování
9,00 hod. zahájení

Vzhledem k hracímu systému je nezbytně nutné prezentovat se do 8,30 h.!!!!! Dodatečná
prezentace nebude možná!!!!! V případě problému s dojezdem v termínu prezentace, volejte na číslo 736 769 639 (Zahradníček).
Pozn. : Hráči, kteří nejsou na nasazovacím žebříčku, budou dolosováni do skupin v I.stupni turnaje na pozice za „žebříčkovými hráči“ v pořadí ročník 2001, 2002, 2003 atd.
Hráči, především věkových kategorií starší žactvo a dorost (2001-2005), kteří by se chtěli KrBTM zúčastnit a nejsou v nasazovacím žebříčku, mají možnost nejpozději 2 dny před každým turnajem požádat prostřednictvím svého oddílu o zařazení do tohoto žebříčku.
Turnajů se mohou zúčastnit pouze hráči a hráčky s platnou registrací (musí být uvedeni v centrálním registru ČAST). V případě účasti hráče, který nebude mít platnou registraci a nebude uveden v registru bude oddíl pokutován částkou 100,-Kč.
Na stránkách www.zksst.cz v sekci mládež, najdete výsledkové listiny z prvních tří turnajů a průběžné pořadí.
Nasazovací žebříček na 4.KrBTM najdete zde