Aktuální informace o možnostech pokračování soutěží v STUH

Převzali jsme z ČAST a ZKSST aktuální pravidla pořádání soutěží stolního tenisu, podle kterých je možné aktuálně hrát. Najdete je zde:

Pravidla pro konání soutěží ve stolním tenise
Čestné prohlášení o bezinfekčnosti

Vzhledem k aktuální situaci a po domluvě s vámi, vedoucími klubů, umožňujeme v soutěžích řízených STUH od dnešního dne tj. 25.11.2021 odložení utkání na pozdější dobu.

Takto bude možné odložit utkání i bez souhlasu soupeře. O odklad utkání je nutné požádat ke schválení před termínem konání utkání.

Odložené utkání bude nutné odehrát do 1.3.2022 (pokud nedojde k pozastavení soutěží, to by se termín měnil) Pokud takové utkání nebude odehráno ani po tomto termínu, bude kontumováno ve prospěch soupeře. (bez peněžité pokuty)

Většina z nás hrajeme v našich soutěžích STUH pro zábavu, pohyb a sport jako takový. Proto si myslíme že zdraví je důležitější a nechceme “nutit” někoho hrát, pokud se na to necítí ať už sám nebo aby ohrožoval zdraví někoho ze svého okolí.

Chtěl bych váš požádat o vstřícnost, pochopení a pozitivní vzájemnou komunikaci, aby jsme všichni daný stav zvládli ať už jsme očkovaní nebo neočkovaní, takový nebo makový.

Dejte prosím tuto informaci na vědomí ve svých družstvech.

Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *